KARTKA DLA POWSTAŃCA

W tym roku szkolnym nasza szkoła, po raz drugi, wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Powstańca”. Uczniowie klas 4 b, 5a i 6a pod opieką pani Moniki Warta, szkolnego koordynatora, wykonywali laurki i kartki dla naszych powstańców, walczących w powstaniu warszawskim.

Praca odbywała się za pośrednictwem internetu. Uczniowie przez platformę Teams, otrzymali wskazówki i materiały, a następnie wykonane prace przynieśli do szkoły. Ze wszystkich prac powstała jedna – wspólna, która zostanie wysłana na konto fundacji „Sensoria”.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji, a byli to:

–       Marta Gołuszka – klasa 4 b

–       Wojciech Kita – klasa 5a