WYSTAWA "JUSZCZYN W FOTOGRAFII"

9 czerwca 2016 r. otwarta została wystawa "Juszczyn w fotografii" przygotowana przez uczniów klas drugich naszego gimnazjum. Przez cały rok pracowali, aby uchwycić urok i piękno zakątków swojej miejscowości. Począwszy od zabytków, poprzez ciekawe obiekty, aż po lokalną przyrodę dokumentowali otaczający ich świat.
Zdjęcia można oglądać na tablicach na makowskim rynku, które udostępnił Dom Kultury w Makowie Podhalańskim (www.facebook.com/makowskakultura).
Przygotowana przez uczniów wystawa jest efektem realizacji projektu edukacyjnego. Autorzy zdjęć to: Dawid Czyszczoń, Justyna Janiczak, Adrian Kachel, Daniel Kaczmarczyk i Karolina Smyrak. Opiekunem projektu był pan Mariusz Adaszek.
Więcej zdjęć można prezentujących Juszczyn można znaleźć także na fanpage'u www.facebook.com/fotojuszczyn
Zapraszamy do oglądania i komentowania.