RAJD BABIOGÓRSKI

Pierwszego dnia jesieni 2016 roku nasi uroczy gimnazjaliści wybrali się na rajd na Babią Górę.

Pomimo złych warunków pogodowych wszyscy szli pełni zapału i entuzjazmu. Razem dotarliśmy do schroniska gdzie mieliśmy dłuższą przerwę na zjedzenie i porozmawianie. Ze schroniska udaliśmy się na Markowe Szczawiny do skansenu na ciepły posiłek, gdzie mogliśmy zregenerować siły. Podczas pobytu w zawojskim Skansenie im. Józefa Żaka trzy uczennice klasy III A -Martyna Marszałek Magda Kozieł i Monika Grzechynka reprezentowały naszą szkołę w konkursie wiedzy o Babiej Górze zdobywając maksymalną ilość punktów, czego serdecznie im gratulujemy. Po zjedzeniu poszliśmy już do autobusu i wspólnie, bezpiecznie wróciliśmy do szkoły. Wycieczka bardzo się podobała i pomimo wysiłku i zmęczenia, każdy chętnie powtórzyłby to jeszcze raz. Mamy nadzieję, że następnym razem będzie nas jeszcze więcej.