SŁODKIE KOLĘDOWANIE

Pierwszy semestr r. szk.2019/2020 zamknęliśmy miłym świątecznym akcentem. Na hali sportowej z inicjatywy Rady Rodziców odbyło się 24.01.2020r. Słodkie Kolędowanie połączone z Dniem Babci i Dziadka.

Wnukowie i Dziadkowie, uczniowie i nauczyciele zgromadzili się licznie o godz. 15.00 w pięknie przygotowanej sali gimnastycznej. O jej aranżację zadbali rodzice przy wsparciu grupy nauczycieli pod kierunkiem p. Izabeli Zdebskiej. Była świątecznie udekorowana scena, miejsca dla Dziadków-honorowych gości-z rodzinami i bufet z uroczą kawiarenką.

Program artystyczny zaprezentowali najmłodsi (klasy 0-III) pod opieką swoich wychowawców i utalentowani muzycznie uczniowie z klas starszych. Gościnnie wystąpił zespół Zbyrcocek.

Kolejny raz rodzice wykazali się dużym zaangażowaniem i pracą, za co serdecznie dziękujemy. Bufet z kawiarenką cieszył się dużym zainteresowaniem. Powiodła się też sprzedaż wypieków przygotowanych na tę okoliczność przez rodziców poszczególnych klas.

Może nie było kameralnie, ale na pewno miło, gościnnie i ze smakiem.

Beata Bałos