SIATKARSKIE SUKCESY UCZNIÓW Z SP JUSZCZYN!

W rozgrywanych w marcu, w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej zawodach piłki siatkowej, uczniowie Szkoły Podstawowej w Juszczynie nie mieli sobie równych w gminie Maków Podhalański. We wszystkich kategoriach wiekowych, zarówno dziewczęta, jak i chłopcy zdobyli cztery  I miejsca. W poza gminnych potyczkach najlepiej wypadła drużyna chłopców młodszych (klasy V-VI), która najpierw wygrała półfinał powiatowy, a następnie w finale pokonała rywali i stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając tytuł Mistrza Powiatu Suskiego. Starsza drużyna chłopców (klasy VIII) uplasowała się na najniższym stopniu podium, zdobywając 3 miejsce,  młodsza drużyna dziewcząt zajęła natomiast 4 miejsce w finałach powiatowych. W miesiącu kwietniu nasi mistrzowie, będą reprezentować szkołę, gminę i powiat w półfinale wojewódzkim. Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i trzymamy kciuki w dalszych rozgrywkach.

Składy zwycięskich drużyn:

Dziewczęta (V-VI): Zuzanna Kaczor, Zuzanna Stopka, Julia Zgudziak, Nikola Tokarz, Marta Gołuszka, Laura Zemlik, Izabela Suwaj, Natalia Szafraniec, Martina Kucera, Emilia Bogacz, Michalina Sala, Dorota Smyrak, Julia Przybyła, Zofia Holc.

Chłopcy (V-VI): Sebastian Leśniak, Wojciech Nieckula, Szymon Chowaniak, Antoni Gąstała, Nikodem Dyrcz, Maciej Koziana, Mikołaj Barzak, Igor Grzechynka, Filip Woźny, Jakub Biedrawa

Dziewczęta (VIII): Milena Sala, Aneta Marszałek, Natalia Grzechynka, Maria Polak, Natalia Prędki, Kinga Gołuszka, Agnieszka Polak, Patrycja Grzechynka, Sara Biedrawa

Chłopcy (VIII): Jakub Cebula, Bartłomiej Olszówka, Paweł Roczniak, Sebastian Legieć, Marcin Stec, Łukasz Jabcoń, Karol Bisaga, rez. Kacper Kaczmarczyk, Kamil Zembal, Krzysztof Waląg, Dominik Kaczmarczyk.

Opiekunowie:

Agnieszka Stasik, Mirosław Terlecki