WYCIECZKA DO KRAKOWA

W dniu 2 marca br. uczniowie z klasy IVb, Va, i VIIa, brali udział w wycieczce do Krakowa. Pierwszym punktem na naszej trasie było Centrum nauki i zmysłów WOMAI, w którym zostaliśmy podzieleni na grupy warsztatowe: klasa IV – „W stronę światła”, a klasy V i VII – „W stronę ciemności”.

Wystawa w stronę jasności jest kolekcją wszelkiego rodzaju eksperymentów naukowych, dzięki którym uczniowie dowiedzieli się, jakie reguły rządzą światem wokół nas.

Na wystawie w stronę ciemności uczniowie w całkowitej ciemności, prowadzeni przez niewidomego przewodnika, poznawali świat za pomocą pozostałych zmysłów.

Kolejnym miejscem była wizyta w GoJump, gdzie uczestnicy dali upust wszelkim emocjom. Pełni wrażeń wróciliśmy do domów.

Barbara Grzechynka

Barbara Łazarz