GMINNY ETAP TURNIEJU BRD DLA UCZNIÓW Z SP W JUSZCZYNIE

Podwójnym sukcesem okazał się udział uczniów naszej szkoły w gminnym etapie Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Zarówno młodsza, jak i starsza drużyna zaprezentowały się wspaniale i zdobyły I miejsca w swoich kategoriach, awansując tym samym do etapu powiatowego, który odbędzie się w Krzeszowie. Turniej BRD składa się z trzech części: teoretycznej: obejmującej rozwiązanie testów z wiedzy o ruchu drogowym, części praktycznej: jazda rowerem po torze przeszkód oraz części polegającej na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu. Jest więc to bardzo wymagający turniej, sprawdzający różne umiejętności każdego uczestnika. Tym bardziej gratulujemy zawodnikom i trzymamy kciuki w dalszym etapie.

Składy zwycięskich drużyn:

Drużyna młodsza: Nikola Tokarz, Natalia Marszałek, Jakub Sikora, Filip Woźny