ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI

W piątek, 5 maja 2023 roku uczniowie klas 4A i 4B zaprezentowały przedstawienie przygotowane z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Aktorzy przybliżyli swoim młodszym i starszym kolegom wydarzenia historyczne związane z uchwaleniem tego doniosłego aktu prawnego. Przedstawienie spotkało się z pozytywnym odbiorem licznie zgromadzonej publiczności.

W przygotowania do inscenizacji, prowadzone pod nadzorem wychowawców, włączyli się wszyscy uczniowie, dokładając wszelkich starań, aby przedstawienie wypadło perfekcyjnie.

Specjalne podziękowania kierujemy do pani Izy, która zadbała o oprawę muzyczną.

Relację fotograficzną z wydarzenia przygotowała tradycyjnie Grupa "Fotokaktusy", korzystając m.in. ze sprzętu dostarczonego do naszej szkoły w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci