WYCIECZKA STARSZAKÓW DO MINIZOO

5 czerwca grupa starszaków z kl.0a wyruszyła na długo wyczekiwaną wycieczkę do Mini ZOO w Inwałdzie. Pierwsza atrakcja czekała na dzieci zaraz po przybyciu na parking, była to ciuchcia, która zawiozła nas do Minii ZOO. Kiedy dotarliśmy na miejsce przywitały nas miłe panie zapraszając na zwiedzanie. Dzieciom bardzo podobały się zwierzęta. Z zainteresowaniem słuchały ciekawostek na temat zwierząt. Najwięcej frajdy sprawiało dzieciom karmienie zwierzątek. Po zwiedzeniu ZOO przedszkolaki miały możliwość na chwilę „szaleństwa” na placu zabaw. Wszyscy świetnie się bawili korzystając z atrakcji placu zabaw. Odrobinę zmęczeni, ale  z pewnością szczęśliwi wróciliśmy ciuchcią na parking, a potem autokarem pod naszą szkołę. To był wspaniały dzień pełen wrażeń, uśmiechu i radości.

Aneta Stec