ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/ 2023

W dniu 23 czerwca uczniowie po raz ostatni w roku szkolnym 2022/2023 spotkali się z wychowawcami, odebrali świadectwa i rozpoczęli upragnione wakacje.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego, która odbywała się na sali gimnastycznej, podzielona została na dwie części: dla klas I-III i dla klas IV-VIII. W tym dniu odbyła się również uroczysta Msza Święta dziękczynna za miniony czas pracy i nauki, której przewodniczył ks. Proboszcz Tadeusz Bogdanik.

Na zakończenie uroczystości uczniowie klas VIII zaprezentowali na sali lustrzanej krótkie przedstawienie.

Ten dzień był wyjątkowy, nie tylko ze względu na pożegnanie uczniów klas VIII, ale również dlatego, że był to także czas pożegnania Pani Mari Woźny i Pani Barbary Zając-Kutek, które po wielu latach pięknej i owocnej pracy w zawodzie nauczyciela, zdecydowały się przejść na emeryturę.  Decyzję o przejściu na emeryturę podjęła również p. Maria Grzechynka z personelu sprzątającego, która również przez wiele lat sumiennie pracowała dla dobra szkoły.

Jerzy Krywult