NOWE SUKCESY PLASTYCZNE, NA ZAKOŃCZENIE STAREGO ROKU.

Zakończenie roku kalendarzowego przyniosło nowe sukcesy naszych uczniów, którzy tradycyjne, po raz kolejny przystąpili do Gminnego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie w obrazach” oraz do eliminacji gminnych XXII powiatowego konkursu „Babiogórska Szopka Regionalna” zorganizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Makowie Podhalańskim.

W dniu 21 grudnia br. odbyło się w bibliotece uroczyste podsumowanie konkursu, a wśród laureatów nie zabrakło naszych uczniów.

Serdecznie gratulujemy zdobytych miejsc:

w kategorii: formy przestrzenne

grupa: klasy I-III :

I miejsce Karolina Wątlikiewicz, kl.1b, (uczennica zakwalifikowała się do etapu powiatowego konkursu)

II miejsce Paulina Kaczmarczyk , kl. 3a

II miejsce Lena Prymula, kl. 1b

grupa: klasy IV-VI

III miejsce Julia Prymula kl. 5b

III miejsce Emilia Kaczmarczyk kl. 6a

w kategorii: malarstwo i rysunek

grupa: klasy: I-III:

III miejsce Lena Wicherek, kl. 2a

kategoria: rodzinna

II miejsce – Rodzina Guzik z Juszczyna

Cieszymy się, że chęci nie gasną, a zaangażowanie i kreatywność przynoszą uznanie. Życzymy dalszych sukcesów wszystkim zwycięzcom .

Aneta Stec