DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU!

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka to bardzo ważne wydarzenie zarówno dla wnuków, wnuczek jak i babć, dziadków. Odbyło się ono 30 i 31 stycznia, a poprzedziły długie przygotowania. W końcu dla tak ważnych gości wszystko musiało wypaść doskonale. Sala lustrzana ozdobiona została piękną dekoracją, a dzięki uprzejmości jednej z mam powstał balonowy łuk ozdobny. Najważniejsi goście zostali przywitani słodkim poczęstunkiem i mogli wspólnie oglądać występy dzieci. Przedszkolaki śpiewały, tańczyły i recytowały wszystko po to by wywołać uśmiech na twarzy babci i dziadka. Po skończonym przedstawieniu można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dziękujemy za obecność pani dyrektor i wicedyrektor, które również przyszły zobaczyć rezultaty wielu prób przedszkolaków.

A.Wieczorek