PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE LALEK RABCIO

Teatr to wspaniały, pełen magii i czarów, świat, w którym niemożliwe staje się prawdą.

W środę, 20 marca, nasze Przedszkolaki wybrały się do Teatru Lalek Rabcio na spektakl "Luna". Luna to 4-letnia dziewczynka, która mieszka
na planecie Ziemia, z którą się przyjaźni. To z nią się bawi, tańczy, śpiewa. Pewnej nocy dostrzega na niebie kolorowe punkty. Są zachwycające, pełne energii i blasku. Dziewczynka nie może przestać o nich myśleć i… w trakcie snu przenosi się do kosmosu! Tam rozpoczyna swoją fascynującą podróż w nieznane, podczas której odkrywa, czego tak naprawdę potrzebuje.

Spektakl okazał się być ciekawą propozycją dla dzieci, pełną przepięknej muzyki, niesamowitych projekcji, kolorów i form, ale nie tylko... Płynęło z niego również ważne przesłanie - nie wszystko co nowe, kolorowe, zwracające uwagę jest dobre. Często to, co jest nam już znane może być dla nas wystarczające.

Wycieczka dostarczyła wszystkim Przedszkolakom wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia okazja w tym roku szkolnym na kontakt ze sztuką.