MARZEC W SP JUSZCZYN = SIATKÓWKA!

Każdego roku w marcu przypadają szkolne rozgrywki w siatkówce. W tym roku, ponownie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Juszczynie nie mieli sobie równych na szczeblu gminnym zarówno w rozgrywkach  Igrzysk Dzieci jak i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W czterech kategoriach: dziewczęta (klasy 5-6), chłopcy (klasy 5-6), dziewczęta (klasy 7-8) i chłopcy (klasy 7-8) uczniowie naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsca, uzyskując tytuły Mistrzów Gminy Maków Podhalański w Piłce Siatkowej! W rozgrywkach na szczeblu powiatowym trzy grupy zawodników uplasowały się na podium:

II miejsce chłopcy (klasy 5-6)

III miejsce dziewczęta (klasy 5-6)

III miejsce chłopcy (klasy 7-8)

Ponadto troje naszych uczniów zostało wyróżnionych na etapie powiatowym i otrzymało statuetki MVP drużyny: Zuzanna Stopka, Miłosz Mosur oraz Sebastian Leśniak.

Gratulujemy sukcesów, a poniżej prezentujemy składy naszych siatkarzy, którzy dumnie reprezentowali Szkołę Podstawową w Juszczynie w nowych koszulkach zakupionych przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

Dziewczęta (klasy 5-6): Zuzanna Stopka, Zofia Holc, Nikola Tokarz, Zofia Gąstała, Kornelia Grzechynka, Milena Marek, Justyna Bobak, Izabela Olszówka, Hanna Klimowska, Lena Chorąży, Michalina Sala

Chłopcy (klasy 5-6): Miłosz Mosur, Igor Grzechynka, Filip Woźny, Karol Polak, Jakub Biedrawa, Jakub Cebula, Adrian Kaczmarczyk, Patryk Olszówka, Bartłomiej Gołuszka, Jakub Sikora

Dziewczęta (klasy 7-8): Marta Gołuszka, Zuzanna Kaczor, Julia Zgudziak, Natalia Szafraniec, Izabela Suwaj, Weronika Dyrcz, Laura Zemlik, Paulina Mędrala

Chłopcy (klasy 7-8): Wojciech Nieckula, Sebastian Leśniak, Antoni Gąstała, Szymon Chowaniak, Jakub Bombas, Patryk Sala, Mikołaj Barzak, Maciej Koziana, Dominik Stec, Filip Dębiński, Artur Mosur, Nikodem Duman.

Agnieszka Stasik, SP Juszczyn