GMINNE STYPENDIA ROZDANE

W dniu 24 października 2012 r. Burmistrz Makowa Podhalańskiego, Pan Paweł Sala,  wręczył dzieciom i młodzieży z naszej gminy stypendia uzyskane za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w ubiegłym roku szkolnym, tj. 2011/2012.

Do stypendium zakwalifikowano tylko 14 osób spośród 30 złożonych wniosków. Wśród szczęśliwej 14 nie zabrakło również uczniów naszego zespołu szkół. A oto i oni:

• Marta Sikora – uczennica klasy VI b szkoły podstawowej – stypendium I stopnia za osiągnięcia sportowe,
  • Aleksandra Sikora – uczennica klasy III A gimnazjum – stypendium II stopnia również za osiągnięcia sportowe,
  • Michał Mglej – absolwent Szkoły Podstawowej w Kojszówce, który obecnie jest uczniem klasy I naszego gimnazjum – stypendium II stopnia za osiągniecia w nauce.

Warto w tym miejscu nadmienić, że w grupie wyróżnionych znaleźli się także byli wychowankowie naszej szkoły, tj. Grzegorz Guzik i Krzysztof Guzik. Obydwaj otrzymali stypendia I stopnia za osiągnięcia sportowe.

Wszystkim stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Agnieszka Sarna