SPORTOWE ZMAGANIA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWIEJ I GIMNAJZUM PAŹDZIERNIK I LISTOPAD 2014 R.

9 X 2014 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Makowie Podhalańskim odbyły się zawody PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ DZIEWCZĄT.

W kategorii szkół podstawowych dziewczęta z ZS Juszczyn zajęły II miejsce, przegrywając po bezbramkowym remisie w rzutach karnych z rówieśniczkami z Makowa.

W kategorii szkół gimnazjalnych dziewczęta z ZS Juszczyn również zajęły II miejsce.

• 17 X 2014 r. odbyły się zawody PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW w hali sportowej ZS w Makowie Podhalańskim.

W kategorii szkół podstawowych drużyna chłopców z ZS Juszczyn zajęła II miejsce.

•  12 XI 2014 r. w hali sportowej ZS z Makowie Podhalańskim miały miejsce zawody MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW. Uczniowie ZS w Juszczynie zajęli II miejsce.

• 13 XI br. na orliku w Makowie Podhalańskim odbyły się ZAWODY O PUCHAR TYMBARKU CHLOPCÓW U12. Zawodnicy z Juszczyna  zajęli III miejsce.

• 14 XI 2014 r. odbyły się zawody MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT w hali sportowej Zespołu Szkół w Makowie P.

Uczennice z ZS w Juszczynie zajęły I miejsce, wygrywając w finale z rówieśniczkami z Makowa.

• 17 XI 2014 r. miały miejsce zawody MINI PIŁKI KOSZYKOWEJ w hali sportowej ZS w Skawicy. Uczennice ZS w Juszczynie uległy po zaciętym pojedynku rówieśniczkom z Skawicy 15-12.

W tym samym czasie chłopcy z gimnazjum rywalizowali w zawodach PIŁKI KOSZYKOWEJ w ZS w Makowie Podhalańskim, zajmując IV miejsce.

• 19 XI 2014 r. odbyły się zawody PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT GIMNAZJUM w hali sportowej ZS w Makowie Podhalańskim. Koszykarki z Juszczyna zajęły III miejsce.

• 24 XI br. miały miejsce zawody  PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR TYMBARKU KATEGORII CHŁOPCÓW U10 w hali sportowej ZS w Makowie Podhalańskim. Zawodnicy ZS w Juszczynie zajęli III miejsce.

• 27 XI 2014 r. w Makowie P. odbyły się zawody PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR TYMBARKU KATEGORII DZIEWCZAT U12. Zawodniczki ZS w Juszczynie zajęły I miejsce pokonując w finale drużynę gospodarzy.

Opracował: Zbigniew Zdebski