OD RYTMIKI DO TAŃCA

Od września 2014r. w naszej szkole są prowadzone zajęcia taneczne „Od rytmiki do tańca” dla uczniów klas młodszych.

Liczna 25-osobowa grupa pod okiem p. Beaty Pacygi i p. Haliny Wilczek na zajęciach poznaje podstawowe kroki taneczne i bawi się w takt rytmów znanych melodii. Dziewczynki i chłopcy poznali trzy układy taneczne: Chocolate, Boogie Woogie i kujawiaczek. Uczniowie wystąpili 3 grudnia 2014r. w Gminnym Konkursie Piosenki „Na chwałę Panu Bogu” w Makowie Podhalańskim. Śpiewali i grali na fletach piosenkę „Boża radość”, „Czerwone jabłuszko” i  tańczyli kujawiaczka .Zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Beata Pacyga