JASEŁKA DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI

W dniu 15.01.2014r. odbyło się w naszej szkole ważne integracyjne spotkanie. Naszymi gośćmi były dzieci z tutejszego Ośrodka dla niepełnosprawnych. Bardzo miło było nam także gościć ich rówieśników z nowego Ośrodka z Tarnawy.

Dzieci, wraz ze swoimi opiekunami, obejrzały jasełka w  wykonaniu  naszych podopiecznych z klas III szkoły podstawowej. Przedstawienie przygotowały wychowawczynie trzecioklasistów: p. Beata Pacyga i p. Anna Gąstała.  Nasi goście z ciekawością śledzili przebieg wydarzeń bożonarodzeniowych, a także chętnie brali udział w śpiewaniu kolęd.

Po skończonych jasełkach na dzieci czekał słodki poczęstunek. Bardzo miło upłynął nam czas w dziecięcym  gronie, a spotkanie było przedłużeniem tak magicznego czasu, jakim są Święta Bożego Narodzenia.

Nad całością organizacji spotkania czuwały opiekunki grupy ,,Spróbujmy razem" – p. Ewa Bogdan i p. Teresa Oleksa.

Opracowała: Ewa Bogdan