DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W dniach 21 i 22 stycznia 2015r. świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka w oddziałach   przedszkolnych 0 A (grupa p. Teresy Oleksy) i 0 C (grupa p. Katarzyny Stopki). Z tej okazji dla naszych kochanych babć i dziadków przygotowaliśmy przedstawienie jasełkowe oraz wiersze i piosenki.

Babcie i dziadkowie bardzo licznie odpowiedzieli na zaproszenia, które wysłaliśmy do nich już niemal tydzień wcześniej, bo o umówionej godzinie nasze klasy wypełniły się po brzegi drogimi naszym sercom gośćmi.

Po części artystycznej i odśpiewaniu głośnego „Sto lat” był czas na upominki i laurki. Wszyscy miło spędzili czas na rozmowach przy słodkim poczęstunku, o który zadbali rodzice. A babcie jak to babcie, nie dość, że za występ nagrodziły nas gromkimi brawami, to jeszcze w dowód wdzięczności z zakamarków swoich płaszczy i torebek co rusz wyciągały dla nas jakieś smakołyki.

Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę ze wzruszeniem, dziękując za miło spędzone chwile.

Opracowała: Katarzyna Stopka