SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W JUSZCZYNIE

ZAWODY PŁYWACKIE

Dnia 13-01-2015r. odbyły się finały powiatowe w pływaniu uczniów szkół podstawowych. Zespół Szkół w Juszczynie reprezentowała trójka dzieci, odnosząc duże sukcesy.

W stylu grzbietowym bezkonkurencyjny okazał się Gabriel Woźny zdobywając złoty medal z dużą przewagą nad drugim z rywali. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła Małgorzata Kaczmarczyk, natomiast w stylu klasycznym drugie miejsce zajęła Małgorzata Grzechynka, przegrywając zaledwie o 0,2 sekundy ze swoją rówieśniczką z innej szkoły. Cała trójka awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Chrzanowie.

Z kolei w dniu 15-01-2015r. miały miejsce finały powiatowe w pływaniu uczniów szkół gimnazjalnych. W stylu grzbietowym bezkonkurencyjny okazał się nasz uczeń z klasy III gimnazjum - Jan Kaczmarczyk, zajmując pierwsze miejsce. Wśród dziewcząt trzecie miejsce zajęła uczennica klasy I - Monika Grzechynka. W stylu klasycznym na pierwszej pozycji uplasowała się Marta Sikora z klasy II, zaś wśród chłopców trzecie miejsce zdobył Jakub Wójcik, uczeń klasy III. w stylu dowolnym trzecie miejsce zajęła Joanna Woźny z klasy III.

Wszyscy awansowali do finałów wojewódzkich.