AKCJA ZNICZ

W dniach 23 – 31 października 2011 roku uczennice naszego gimnazjum prowadziły pod nadzorem pani Agnieszki Stasik „ AKCJĘ ZNICZ 2011”.

Jak co roku, akcja polegała na sprzedaży zniczy, z której dochód przeznaczony jest na dofinansowanie wycieczek i wyjazdów szkolnych dla uczniów Zespołu Szkół w Juszczynie, którzy takiej pomocy potrzebują.

Uczennice gimnazjum prowadziły sprzedaż w obrębie szkoły oraz przy Kościele Parafialnym w Juszczynie i Kojszówce, a także przy cmentarzu w Juszczynie.

Sprzedaż odbywała się w czasie trwania zajęć szkolnych, po lekcjach (przy cmentarzu) oraz w soboty i niedziele (przy kościele i cmentarzu).

Zaangażowanie uczniów, pomoc dyrekcji, nauczycieli, księży i rodziców zaowocowały zyskiem 2072 zł i 10 gr.

Szczególne podziękowania należą się tym uczennicom, które poświęcały swój wolny czas, by poprzez prowadzenie sprzedaży zniczy pomagać swoim szkolnym koleżankom i kolegom.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji -  DZIĘKUJEMY!!!

Agnieszka Stasik