WYRÓŻNIENIE DLA ŚPIEWAJĄCYCH PO NIEMIECKU

Aż 9 uczennic reprezentowało z powodzeniem nasze gimnazjum w Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej, zorganizowanym przez LO w Suchej Beskidzkiej, który odbył się 13 marca 2015 r.

Do rywalizacji przystąpiło kilkanaście zespołów reprezentujących gimnazja z powiatu suskiego.

W tej grupie znalazło się również gimnazjum z Juszczyna. Nasze przedstawicielki zaprezentowały dwie piosenki, które opracowały nie tylko wokalnie, ale przygotowały do nich również układ choreograficzny.

Uczennice klasy II - Gabriela Bogacz, Julia Borys, Joanna Guzik, Karolina Guzik, Patrycja Zguda - wystąpiły z utworem "Atemlos" z repertuaru Helene Fischer.

Dla osób lubiących śpiewać wersja z napisami:

Druga prezentacja to piosenka "Deutsche" zespołu Basta, przygotowana przez uczennice klasy I, w składzie: Monika Cebula, Gabriela Guzik, Martyna Guzik, Faustyna Uczniak.

No i oczywiście wersja "zum Mitsingen"

Bardzo dobry i atrakcyjny występ naszych uczennic pozwolił wśród mocnej konkurencji zdobyć wyróżnienie dla juszczyńskiego gimnazjum.

Gratulujemy!

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA:       ATEMLOS (KL. II)     DEUTSCHE (KL. I)