WOJEWÓDZKIE ZAWODY W PŁYWANIU

Dnia 11-02-2015r. odbyły się finały wojewódzkie w pływaniu szkół podstawowych  w Krytej Pływalni w Chrzanowie. Szkołę Podstawową w Juszczynie reprezentowali: Małgorzata Kaczmarczyk - styl grzbietowy, Małgorzata Grzechynka - styl klasyczny, Gabriel Woźny - styl grzbietowy. Wszyscy spisali się bardzo dobrze zajmując wysokie lokaty.

Z kolei dnia 13-04-2015r odbyły się finały wojewódzkie w pływaniu szkół gimnazjalnych w Krytej pływalni w Tarnowie. Gimnazjum z Juszczyna reprezentowali: Jan Kaczmarczyk - styl grzbietowy, Joanna Woźny -styl dowolny, Marta Sikora - styl klasyczny, Monika Grzechynka - styl grzbietowy, Jakub Wójcik - styl klasyczny. Wszyscy spisali się wspaniale, a Marta Sikora okazała się bezkonkurencyjna zdobywając złoto.

Wszystkim gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

Opracował: Zbigniew Zdebski