DZIEŃ DZIECKA W SUSKIEJ KRAINIE ZABAWY

1 czerwca, czyli w niezwykle ważnym dla naszych dzieci dniu, wybraliśmy się na zaproszenie OREW-u Juszczyn do Suchej Beskidzkiej na spotkanie integracyjne. W imprezie tej uczestniczyły dzieci z klas I oraz II z Zespołu Szkół w Juszczynie.

Gwarnym pochodem  przez Suchą B. udaliśmy się  na miejsce imprezy. Na stadionie sportowym wraz z dziećmi niepełnosprawnymi  uczestniczyliśmy w wielu zabawach i grach przygotowanych przez organizatorów imprezy. Mogliśmy podziwiać występy naszych kolegów, a także uczestniczyć w tańcach. Najbardziej podobał się nam taniec - zumba, prowadzony przez p. Barbarę Fila-Chwiej.

Dużą frajdę sprawiły nam zjazdy z dmuchanego zamku i pokazy udzielania pierwszej pomocy. Chłopców bardzo interesowały też pokazy strażackie. Dziewczynki zaś korzystały z okazji pomalowania twarzy i z niecierpliwością czekały na efekt końcowy. Mogliśmy skorzystać też z darmowych, słodkich poczęstunków. Bardzo miło minął nam czas, a promyki słońca sprawiły, że nasze buźki pełne były radości i świątecznego uśmiechu.

Opracowała: Ewa Bogdan