DZIEŃ MATKI W PRZEDSZKOLU

We wtorek, 26 maja o godz. 11.00 w najmłodszej grupie przedszkolnej   0 „C” , odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki.

W tym szczególnym dniu sala przedszkolna zamieniła się w scenę, na której dzieci pięknie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Na koniec części artystycznej przedszkolaki zaśpiewały dla rodziców piosenkę „Była sobie żabka mała” i głośne STO LAT, po czym  dzieci wręczyły swoim kochanym rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, słodkie buziaki oraz najserdeczniejsze życzenia płynące z ich małych serduszek.

Takie uroczystości pozwalają umacniać więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte umiejętności i wiadomości. Atmosfera tej  uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.

Opracowała : Katarzyna Stopka