ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W czwartek, 26 czerwca dzieci i młodzież ostatni raz w tym roku szkolnym pojawiły się w murach szkoły.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się uczestnictwem we Mszy Św. Potem uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w sali gimnastycznej, gdzie nastąpiło rozdanie świadectw uczniom klas trzecich szkoły podstawowej, szóstych oraz trzecich gimnazjum. Na forum swoje świadectwa z rąk wychowawców odebrali również uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu. Wręczono liczne nagrody uczniom reprezentującym naszą szkołę w konkursach, pocztach sztandarowych oraz tym wyróżniającym się wzorową frekwencją.

Najważniejsze nagrody przyznawane w naszej szkole za szczególne osiągnięcia odebrali w tym roku szkolnym:

• Perełka Św. Jadwigi – Anna Grzechynka z klasy III SP,
  • Perła Św. Jadwigi – Małgorzata Kaczmarczyk z klasy VI,
  • Klucze Jana Pawła II – Jan Kaczmarczyk, Michał Mglej, obydwoje z klasy III gimnazjum.

Następnie, nastąpiło przekazanie sztandarów uczniom z klasy piątej i drugiej gimnazjum. Obejrzeliśmy też występ taneczny dzieci z klas I-III uczęszczających na zajęcia dodatkowe „Od rytmiki do tańca” prowadzone w ramach innowacji edukacyjnej przez panie Beatę Pacygę i Halinę Wilczek.

Na zakończenie pani dyrektor Urszula Bałos podziękowała rodzicom, nauczycielom i pracownikom obsługi za dobrą współpracę i życzyła wszystkim udanych wakacji.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO W GALERII ==>

Opracowała: Agnieszka Sarna