NOWA AKCJA SUPERKLASY!

Dnia 19.10.2015 r. rozpoczynamy w ramach konkursu SUPERKLASA zbiórkę puszek aluminiowych oraz elektrośmieci, czyli Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (nieużywane, niepotrzebne urządzenia elektryczne i elektroniczne, działające kiedyś na prąd lub na baterie - zepsute komputery, zabawki i gadżety elektroniczne, stare pralki, lodówki, a także zużyte świetlówki).

Puszki i elektrośmieci gromadzone będą w kantorku pod schodami. Przynosić (i przywozić) można je w każdy piątek.

Na puszki:

• każda klasa zakupi duży worek, który opisze,
  • zostanie on umieszczony w kantorku pod schodami,
  • w każdy piątek wyznaczony przez wychowawcę klasy uczeń będzie składać do niego zebrane w ciągu tygodnia puszki od reszty uczniów.

Elektrośmieci:

• składowane będą w kantorku pod schodami,
  • do każdego sprzętu ma zostać przylepiona kartka z informacją, która klasa przywiozła sprzęt,
  • sprzęty przynoszą uczniowie lub ich rodzice również w piątek.

Akcja trwa do 18.01.2016 r.