DWA KWADRANSE POEZJI KAROLA WOJTYŁY

W środę klasa 2 gimnazjum pojechała do Wadowic, w czwartek uczniowie udali się na rajd, a dzisiaj klasy 2 przygotowały dla wszystkich apel związany z twórczością Jana Pawła II. W akademii występowali Gabriela Guzik, Asia Jabcoń, Kinga Bizoń, Michał Stopka, Paulina Wątlikiewicz, Monika Cebula, Faustyna Uczniak i Martyna Marszałek pod przewodnictwem księdza Piotra Sałaciaka. Recytowali oni wiersze napisane przez Papieża i na koniec uroczystości zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Nie można zapomnieć także o pomocy scholi parafialnej (w składzie Natalia Smyrak, Katarzyna Bobak, Joanna Tempka), która urozmaicała akademię piękną muzyką. Apel wszystkim się podobał i uczniowie wraz z nauczycielami zadowoleni wrócili na lekcje.