DZIEŃ MAMY I TATY W GRUPIE STARSZAKÓW

Jak co roku, dzieci świętowały Dzień Mamy i Taty. Dnia 23.05.2016r. wszystkie dzieci z kl. 0a słowem, piosenką, a także tańcem wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Po wspaniałych występach, w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim rodzicom piękne obrazki wykonane własnoręcznie i zaprosiły na słodki poczęstunek. Tymczasem Pani wychowawczyni zaprosiła gości do wspaniałej zabawy przy wesołej muzyce i udziału w ciekawych konkursach.

Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna, przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Serdeczne podziękowania dla rodziców za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, oraz za wspaniałą, zabawę i miłą atmosferę.

Aneta Stec.