OGNISKO PRZEDSZKOLAKÓW

6 czerwca grupa maluszków wybrała się na ognisko, do którego realizacji chętnie zaangażowała się mama jednego z naszych uczniów, organizując miejsce na wspólną zabawę w swoim ogrodzie. Podczas spotkania był czas na zabawy integracyjne z chustą animacyjną, wspólne śpiewanie piosenek, gry i zabawy ruchowe. Dzięki słonecznej  pogodzie, wspólnie spędzany czas był dla przedszkolaków wspaniałą atrakcją. Rozpalone ognisko i pachnące pieczone kiełbaski przyciągały wszystkich uczestników. Dzieci miały okazję do wspólnych zabaw na świeżym powietrzu i integracji. Po degustacji pieczonych kiełbasek oraz ugaszeniu pragnienia napojami, przyszedł czas na powrotną drogę do przedszkola. Dziarskie miny i rumieńce na twarzach naszych małych milusińskich świadczyły  o dobrym samopoczuciu i wspaniale spędzonym czasie.

Katarzyna Stopka