SAMORZĄDOWE WYBORY

W środę 14.09.2016 r.  uczniowie wybierali przedstawicieli do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie wyborów była pani Monika Czarna, której pomagała pani Joanna Kubasiak. Wybory były w pełni demokratyczne :)

Po podliczeniu wszystkich głosów na gazetce szkolnej zawisły wyniki głosowania:

w szkole podstawowej

przewodniczącym została Natalia Janiczak kl. VI a,

zastępcą Martyna Zguda z kl. VI a,

skarbnikiem Marta Kozina z kl. VI a,

sekretarzem Aleksandra Zajda z kl. VI a

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej została pani Ewelina Górny.

w gimnazjum

przewodniczącą została Monika Grzechynka z kl. III A,

zastępcą Monika Cebula z kl. III B,

skarbnikiem Patrycja Pacyga  z kl. II B

sekretarzem Marzena Bogacz z kl. I A.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum został pan Mariusz Adaszek.

Wszystkim przedstawicielom nowego samorządu gratulujemy i życzymy wielu sukcesów
w spełnianiu swoich ról oraz owocnej pracy dla dobra całej szkolnej społeczności.

Opracowała Monika Czarna